MARIOSS SP. z o. o.     45-110 OPOLE, ul. Głowackiego 25-27                                                                                                          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP: 754-10-03-522     tel.: 77 456 62 24      kom. 792 621 722                                                       e-mail dla klientów z Wrocławia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Śląski Salon Budowlany to nowa odsłona Targów Budowlanych, wyposażenia wnętrz i designu. Jest to również największa na Śląsku ekspozycja firm oferujących meble na wymiar i niestandardowe wyposażenie wnętrz.

W dniach 25-26 października domEXPO w Opolu, mieszczącym się w pięknym, odrestaurowanym, ponad stuletnim budynku po cementowni „Silesia”, będzie miejscem, w którym zbiorą się wiodące firmy branży budowlanej, wyposażenia wnętrz, wystroju i designu. Co szczególnie ważne, zaproszeni eksperci będą dostępni dla każdego zwiedzającego - będzie można na bieżąco zadawać pytania na nurtujące gości kwestie oraz przyjrzeć się dynamicznie zmieniającym się trendom w budownictwie, wyposażeniu wnętrz, designie. Każdy z przybyłych będzie miał niepowtarzalną okazję naocznie przekonać się o wysokiej jakości i klasie oferowanych produktów i usług naszych wystawców.

Firmy biorące udział w I Śląskim Salonie Budowlanym będą również miały możliwość nawiązać trwałe relacje biznesowe, jak również bezpośrednio poznać swoich klientów – ich oczekiwania i potrzeby.

Dodatkowo, dzięki współpracy z partnerami (w tym m. in. Polskie Centrum Narzędziowe, Izba Gospodarcza „Śląsk”) oferujemy niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w warsztatach, seminariach branżowych, w tym warsztaty z projektowania i designu wnętrz, przedstawienie działań wspierających rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, czy formy prowadzenia działalności gospodarczej pod kątem bezpieczeństwa finansowego właścicieli. Również w ramach I Śląskiego Salonu Budowlanego odbędzie się prezentacja prac dyplomowych absolwentów Wydziału Budownictwa Politechniki Opolskiej.

Celem I Śląskiego Salonu Budowlanego jest zaproponowanie wszystkim naszym odwiedzającym ze skorzystania praktycznych rozwiązań i porad zaproszonych przez nas ekspertów - specjalistów w swojej branży. Przez cały okres trwania targów będą oni do wszelkiej dyspozycji, z chęcią pokażą, jak można połączyć praktyczność z nowoczesnym designem.

Nasze wydarzenie objął Patronatem Honorowym Marszałek Województwa Opolskiego, Prezydent Miasta Opola, Rektor Politechniki Opolskiej. Nasze działania ukierunkowujemy na firmy z województwa Opolskiego, Śląskiego i Dolnośląskiego – tworząc tym samym największe tego typu wydarzenie na południu Polski.

 

Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program wkrótce.

 

25-26 października, domEXPO, ul. Kępska 8, Opole!